KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17548387

nr 1754 8387

Lars Tärning

(1945-2025), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad -14, oramad, kust. Olja på pannå, 15x52 cm

Lars Tärning, svensk målare född i Norrköping 1945, död 2025.

Utrop:

800 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 22:11:04)
Uppdatera
Visning

fredag 23/1, lördag 24/1, söndag 25/1 och måndag 26/1

Auktionen
avslutas:

måndag 26 januari kl 18:55:03

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Lars Tärning

Läs mer om Lars Tärning